Araç Araba GPS Karıştırma Cihazı

Araç Araba GPS Karıştırma Cihazı

GPS Cep Telefonu Jammer - Mini Taşınabilir - 10 Metreye Kadar Koruyucu Radius Cep telefonu ve GPS kilitleme, yeni Taşınabilir Cep Telefonu ve GPS Jammer (GSM, DCS, GPS) ile her zamankinden daha taşınabilir ve uygun fiyatlı yapılır. Gidip gelen her telefonun ya da her yerde takip edilmekten bıkarsanız ...

Ürün ayrıntıları

GPS Cep Telefonu Jammer - Mini Taşınabilir - 10 Metreye Kadar Koruyucu Radius

Yeni Taşınabilir Cep Telefonu ve GPS Jammer'la (GSM, DCS, GPS) cep telefonu ve GPS sıkışıklığı taşınabilir ve ekonomik hale getiriliyor. Gidiyor veya GPS ile her yerde izlenmekte olan bu telefonların hepsinden hastasanız, o zaman bu sizin aradığınız ideal anti-casus aygıtıdır.

Anti-Telefon: Cep kuleleri ve yakınlardaki herhangi bir cep telefonu arasındaki iletişimi kesmek için düşük güçlü radyo sinyalleri gönderen bu Cep Telefonu Karıştırıcısı, 10 metre yarıçap içinde herhangi bir GSM ve DCS cep telefonu sinyalini tamamen kapatır.

Anti-GPS: Birisinin, tüm hareketlerinizi izlemek için kasıtlı olarak GPS izcisini arabanızın herhangi bir yerine (veya altında) yüklediğinden endişelendiniz mi? Düşündüğünüzden daha olası, ancak şu anda artık endişelenmeyin çünkü bu kilitleme cihazı, nereye giderseniz gidin veya aracınızın ne kadar büyük olursa olsun gizliliğinizi garantiye alan mükemmel bir 10 metre yarı iletken GPS kilitlemesi sunar.

Mükemmel Kolaylık Küçük ve taşınabilir boyutla, bu cihazı cebinizde, çantanızın içinde, arabanızın koltuğunun altında gizli tutabilirsiniz! Ayrıca, sadece açma / kapama düğmesi ve aygıtın çalışmakta olduğunu gösteren yeşil ışık ile bu Taşınabilir Cep Telefonu ve GPS Jammer'ı en basit haliyle sadeliktir. Ayrıca, herhangi bir yazılım / yapılandırma kurmak veya kurmak için antenlerle uğraşmanız gerekmez; çünkü bu tıkanıklık, anında sıkışma ve tıkanıklık için kutudan çıkmaza hazırdır.

Özellikler

■ Etkili koruma yarıçapı: 5-10m (Verilen alanda kuvvet sinyaline bağlı olarak)

■ Çevreye saygılı, insana zarar vermez

■ Kurulumu ve çalıştırması kolaydır

■ Hafif, dayanıklı

■ GPS ve cep telefonu sinyalini saptayın (3G dahil değildir)

Özellikler

■ Engelleme Sıklığı: CDMA, GSM, GPS

■ Ekranlama Aralığı:

- CDMA 850MHz - 894MHz

- GSM 925mhz-960mhz

- DCS 1805mhz-1880mhz

- PHS 1900mhz-1990mhz

- GPS 1500mhz-1600mhz

■ Nem:% 5 -% 80

■ Ekranlama Radius'u: 5-10 metre (sinyalin kuvvetine bağlı olarak)

■ Renk: Gümüş

Paket içeriği

■ 1 x Cep Telefonu ve GPS Jeneratörü

■ 1 x Pil

■ 1 x Araç Şarj Aleti

■ 1 x Şarj Cihazı

Ürün İncelemeleri:

1.Karışan yarıçap aralığı nedir?

2. iyi, daha fazlası için geri dönecek

3. Meksika'da kullanılabilir mi?

4. çok taşınabilir, bir bar gibi telefon, kullanımı kolay, teşekkürler!


Bir çift:Wifi Ağ Jammers Sonraki:Kablosuz Sinyal Karıştırıcıları

Sorgulama