Hakkımızda

ShengDa Shiji, Ltd. Şti. Biz önde gelen üretici ve ihracatçı sinyal frekans bozuculardan üç tane vardır. Ürünlerimiz telefon Jammers, GPS Jammers, WIFI Jammers, 4 G Jammers, Bluetooth Jammers ve diğer frekans Jammers yer alıyor.

Amacımız daha iyi kalite, uygun fiyat ve müşterilerimiz için son derece etkili hizmet sağlamaktır. Bu nedenle, biz zorlukları ve fırsatları akıllı Jammers eğilimleri tarafından getirilen karşılamak için dünyanın her yerinden arkadaşları ile işbirliği yapmaya hazırız.

2005 yılında kurulan, jammers yapmak için 10 yıldan fazla deneyim. Fabrikaları şirketi sahibi ve işlemleri Merkezi QC test ekibi, ShenZhen City, GuangDong Provience, Çin'de bulunmaktadır.

Ürünlerimiz ve convience alışveriş online müşterilerimiz için göstermek için 2009 tarihinde online alışveriş yaparız. www.twowill.com

Üretici ve tüccar araştırma, geliştirme ve üretim Sinyal frekans bozuculardan üç tane uzman. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygun ve dünya çapında farklı pazarlarda çeşitli büyük takdir edilmektedir.

OEM ve ODM hizmeti müşterilerimize sunmak için güçlü teknik deneyime sahip mühendisleri takım var.

İleri ile işbirliği için arıyorum.

Fabrikamız:

Bizim depo: